İngilizceni Geliştir
Nerede olursan orada

Haftanın 5 günü, günde 40 dakika ayırarak yaşantınıza uygun içerikler, kelime grupları, cümle yapıları ile İngilizce konuşma pratiği edin, istersen sınava hazırlan ya da İş İngilizcesi yeteneklerini parlat. İngilizce edinme hedefiniz ne ise sizin için oradayız.

Kışa Özel %25* bursu kaçırmayın. 420 ₺’den başlayan fiyatlarla hemen kaydolun.

*İndirimin geçerli olması için ödeme sayfasında kupon kodu alanına “Summer” yazılıp uygulanması gerekmektedir. Son tarih: 1 Mart 2024.

Planları İncele Daha Fazla Bilgi

İngilizceni geliştirmek mi istiyorsun?
daha iyi bir zaman asla olmayacak

Türkiye’nin en iyi İngilizce Öğretmenleri ile Haftanın 5 günü, günde 40 dakika ders, ek materyaller ve geri bildirimler ile sürekli takibimizdesin.

İlk birkaç dersimizde siz çoğu zaman farkında bile olmadan bazı testler uygularız. Harvard Üniversitesi’nin uyguladığı “Implicit Association Test(IAT)” baz alarak geliştirdiğimiz özel teknikle sizin dahi farkında olmadığınız İngilizce yeterlilik ve responsiveness (tepki) becerilerinizin ölçümünü gerçekleştiririz.

IAT hakkında daha fazla bilgi

Ders içeriği tamamen size özel olarak geliştirilir. İhtiyaçlarınız ve günlük yaşantınıza dair sizi öğrendikçe karşılaşma ihtimalinizin en güçlü olduğu kelime grupları, cümle yapılarını önceliklendirir, böylelikle İngilizce’ye sizi maksimum düzeyde maruz bırakırken, akılda kalıcılığı en üst düzeye taşırız. 

Size özel içeriğinizi alın

Aylık periyodlarda, ders esnasında ve ders dışında kalan zamanda edindiğiniz beceriler, işlenen konular ve yapılan aktivitelerin özetleri ve diğer birçok tavsiye, geri bildirim ve ipuçlarını ücretsiz olarak alırsınız. Böylelikle, eğitim sürecinize dair farkındalığınızı artırmak ve daha iyisinin nasıl mümkün olduğunu anlatmayı hedefleriz.

Kaydınızı gerçekleştirin

İngilizcede Mükemmelleşin

Gerçek özel ders deneyimini, yer değiştirmenize gerek kalmadan edinin.

Birebir Özel Ders

Yollarda vakit kaybetme diye İngilizce derslerin, şu sıralar neredeyse her gün kullanmaya alışkın olduğun, video konferans platformları üzerinde gerçekleştirilir. Ders dışı gece 12’ye kadar whatsapp desteği

Hemen Kaydol

2 Kişilik Sınıf

İngilizceye düzenli olarak maruz kalman, İngilizceye en kısa sürede akıcı bir şekilde sahip olabilmen için en kritik nokta. Online derslerimiz ile yorulmadan, kafanda büyütmeden, düzenli olarak maruz kal.

Hemen Kaydol

3 Kişilik Sınıf

Derslerimiz esnasında ve sonrasında daima çeşitli tavsiyeler ve geri bildirimler alırsınız. Tüm gelişim sürecinizi izler ve kayıt altında tutarız. 

Hemen Kaydol

Kurumsal Dersler

Personelinizin İngilizce iletişim becerilerinin artışını düzenli olarak takip eder, gelişimini hızlandırırız ve özelleştirilmiş raporlar ile kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunarız.

Hemen Kaydol

Bazı öğrencilerimizin değerli yorumları

Hedef İngilizce’de Türkiye’nin en iyi yerli ve yabancı İngilizce Öğretmenlerinden birebir ya da 3 kişiye kadar küçük gruplarda siz de ders alabilirsiniz.

Müşterilerimle iletişim kurmada artık zorlanmıyorum. Aydın hocama çok teşekkürler!

3 ay gibi bir sürede İngilizcem şu an bambaşka bir yerde. Gerçekten mükemmel!

8 yaşında oğluma ingilizceyi sevdirdiğiniz için çok teşekkürler. Elif öğretmenimize selamlar!

Ozan Bey işine oldukça hakim, avustralya aksanı istiyordum, harika oldu çok teşekkürler!

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladık. 4,5 aydır devam ediyoruz. Çok hızlı geliştiğimi hissedebiliyorum. Bu kadar özel ilgiye hiç alışkın değildim 🙂 Teşekkürler.

Ve daha yüzlercesi…

Bize kıymetli yorumlarını ileten tüm öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Planlar & Fiyatlar

Ölçeklenebilir Fiyatlandırma

Derslerimiz kişiselleştirilmiş olduğuna göre fiyatlandırma da buna uygun olarak özelleştirildi.
Merak etmeyin, tüm planlarda haftanın 5 günü ders standart olarak yer alır.

Planları İncele
1 ay
9.600 TL
%25 indirimli fiyat?
20 ders?
Maksimum 3 kişi
Sürekli geri bildirim
Ek materyal ve aktiviteler
Anlık whatsapp desteği?
Tüm kredi kartlarına taksit?
Kaydol
6 ay
50.400 TL
%25 indirimli fiyat?
120 ders?
Maksimum 3 kişi
Sürekli geri bildirim
Ek materyal ve aktiviteler
Anlık whatsapp desteği?
Tüm kredi kartlarına taksit?
Kaydol

Daha farklı bir plana mı ihtiyacınız var?

Bizimle konuşun.

Tüm Planları İncele İletişim
Özellikler

Tüm planlar için geçerli

OLASI SORULARINA CEVAPLAR

Sık Sorulan Sorular

Tanışma Dersi Nedir?

Tanışma dersinde, bizimle örnek bir ders deneyimi yaşayabilirsin. 40 dakika süren tanışma dersinde birbirimizi tanırız, birlikte neler yapabileceğimizi ve bulunduğun seviye ile gelişime ihtiyaç duyduğun noktalar hakkındaki profesyonel düşüncelerimiz ve çeşitli tavsiyeler ile ingilizce öğrenme sürecine katkı sunacağını düşündüğümüz bazı şeyleri paylaşırız. Plan satın almadan önce değerlendirmek isterseniz, tanışma dersimiz ücretsiz.

IELTS, TOEFL gibi sınavlara yönelik dersler de yapılıyor mu?

Evet, senin hedefin ne ise tam olarak buna uygun bir çalışma yöntemi benimsiyoruz. Sana istediğin puanı aldırmak için buradayız.

Yalnızca konuşma pratiği için ders alabilir miyim?

Evet, dilerseniz dersimizi yalnızca konuşma pratiği olarak da programlayabiliriz. Hedef İngilizce’de hem alanında en iyi Türk İngilizce öğretmenleri hem de İngiliz ve Avustralyalı öğretmenler bulunuyor. Konuşma dersleri isteğinize göre karışık olarak bir kısmı Türk öğretmenler ile bir kısmı ise yabancı öğretmenler ile yapılabilir.

Ödemeleri aylık mı yapmalıyım?

Seçtiğiniz plan 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık olabilir.

1 aylık plan satın alırsanız, yalnızca 1 aylık ödeme yapmanız gerekir. Aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

3 aylık plan satın alırsanız, 3 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

6 aylık plan satın alırsanız, 6 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

İstediğim zaman iptal edip, ücretimi geri alabilir miyim?

Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ders aldığınız kısım saatlik ücret üzerinden hesaplanır, ders almadığınız kadar olan kısmı 7 gün içerisinde hesabınıza iade edilir. İade konularında olası banka kesintilerinden sorumlu değiliz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Güvenli ödeme nedir?

Banka Kartı , Kredi Kartı ve Havale. Detayları ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Kart ile ödemelerde %100 Güvenli, PCI-DSS uyumlu PayTR altyapısı kullanılır. Kart bilgileriniz sistemlerimizde görüntülenemez, tutulmaz ve kaydedilmez.

Fiyatlandırmaya KDV dahil midir?

Evet, belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

Hala soruların mı var?

Bize her gün saat 21:00’a kadar ulaşabilirsiniz. En yakın sürede size dönüş sağlamaya çalışırız.

İletişim

Sürekli ve En Kolay İletişim

Telefon, e-posta veya whatsapp üzerinden hemen destek alabilirsiniz. 

Bizimle iletişime geçin Tanışma dersine randevu alın