Tanışma Dersi Ücretsiz

Çocuk için Online Özel Ders

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kolaylaştırmayı Seviyoruz.

Çocuk ile İlgili Soruların Mı Var?

Uzman öğretmenimize ücretsiz danışmak ve erken yaşta İngilizce öğrenimi hakkında bilgi almak için,
soruya tıkla ve randevu al, aklındaki soruları ücretsiz cevaplayalım.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kolaylaştırmayı Seviyoruz.

Çocuk ile ilgili soruların mı var?
Uzman öğretmenimize ücretsiz danışmak ve erken yaşta İngilizce öğrenimi hakkında bilgi almak için, soruya tıkla ve randevu al, aklındaki soruları ücretsiz cevaplayalım.
ÖZELLİKLER

ERKEN YAŞTA İNGİLİZCE

Fiyatlandırma

Herkese Göre Fiyatlandırma

Biliyoruz ki, her çocuğun daha rahat hissettiği bir çalışma ortamı var. İşte bu yüzden, çocuğunuz tek mi daha verimli çalışır, yoksa grup çalışmasından mı hoşlanır, plan seçimini buna göre yapabilirsiniz.

PLANLARI iNCELE
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL

3 ve 6 aylık planlarda %30’a varan özel indirimler var.

Bilmek istersiniz diye düşündük.

Tüm Planları İncele

Ya da

Hemen Ücretsiz Tanışma Dersi Randevusu Oluştur
Olası Sorulara Cevaplar

Sık Sorulan Sorular

Tanışma Dersi Nedir?

Tanışma dersinde, bizimle örnek bir ders deneyimi yaşayabilirsin. 20 dakika süren tanışma dersinde birbirimizi tanırız, birlikte neler yapabileceğimizi ve bulunduğun seviye ile gelişime ihtiyaç duyduğun noktalar hakkındaki profesyonel düşüncelerimiz ve çeşitli tavsiyeler ile ingilizce öğrenme sürecine katkı sunacağını düşündüğümüz bazı şeyleri paylaşırız. Plan satın almadan önce değerlendirmek isterseniz, tanışma dersimiz ücretsiz.

Cambridge sınavlarına yönelik de hazırlıyor musunuz?

Evet, derslerimizi dilerseniz Cambridge sınavları odaklı olarak da programlayabiliriz. Hedef İngilizce’de hedefiniz ne ise buna uygun size özel bir program hazırlanır.

Yalnızca konuşma pratiği için ders alabilir miyiz?

Evet, dilerseniz dersimizi yalnızca konuşma pratiği olarak da programlayabiliriz. Hedef İngilizce’de hem alanında en iyi Türk İngilizce öğretmenleri hem de İngiliz ve Avustralyalı öğretmenler bulunuyor. Konuşma dersleri isteğinize göre karışık olarak bir kısmı Türk öğretmenler ile bir kısmı ise yabancı öğretmenler ile yapılabilir.

Ödemeleri aylık mı yapmalıyım?

Seçtiğiniz plan 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık olabilir.

1 aylık plan satın alırsanız, yalnızca 1 aylık ödeme yapmanız gerekir. Aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

3 aylık plan satın alırsanız, 3 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

6 aylık plan satın alırsanız, 6 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

İstediğim zaman iptal edip, ücretimi geri alabilir miyim?

Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ders aldığınız kısım saatlik ücret üzerinden hesaplanır, ders almadığınız kadar olan kısmı 7 gün içerisinde hesabınıza iade edilir. İade konularında olası banka kesintilerinden sorumlu değiliz. 

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Güvenli ödeme nedir?

Banka Kartı , Kredi Kartı ve Havale. Detayları ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Kart ile ödemelerde %100 güvenli PayTR altyapısı kullanılır. Kart bilgileriniz sistemlerimizde görüntülenemez, tutulmaz ve kaydedilmez.

Fiyatlandırmalara KDV dahil midir?

Evet, sitede belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

İndirim yapıyor musunuz?

Bazen çeşitli indirimler sunabiliyoruz. İndirim talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.