Tanışma Dersi Ücretsiz

Bireysel Online Özel Ders

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kolaylaştırmayı Seviyoruz.

1

Tanırız

Anlıyoruz, her bireyin kendince bir çalışma ve anlama stili var. İşte önce senin tarzını anlıyor, seni tanıyoruz. Özel olarak geliştirdiğimiz ve seni tanımamıza yardımcı olan testimiz sayesinde seni anlıyor ve hedefine daha hızlı ulaştırıyoruz.

2

Çalıştırırız

Burada haftalık düzenli olarak 5 gün ve günde 40 dakika ders var, mazeret yok. Biliyoruz ki, yabancı dil ediniminde en önemli nokta hedef dile olabildiğince maruz kalmak. Bu yüzden, derslerden sonra ekstra çalışma yapabileceğin bir çok kaynak veriyoruz.

3

Takipte Kalırız

Klasik “derse gir çık, yarın bir şey hatırlama” olayından çok sıkıldık. İşte bu yüzden günlük takibini yapıyor, verdiğimiz görevleri kontrol ediyor ve çeşitli tavsiyeler ile kişiselleştirilmiş geri bildirimler sağlıyoruz. Yalnız değilsin, takibimizdesin.

3 ayda gerçekten akıcı ingilizce konuşabilir miyim?

Evet, bunu gerçekten yapabilirsin. Soruya tıkla ve randevu al, nasıl yapacağını birebir anlatalım.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kolaylaştırmayı Seviyoruz.

3 ayda gerçekten akıcı İngilizce konuşabilir miyim?

Evet, bunu gerçekten yapabilirsin. Soruya tıkla ve randevu al, nasıl yapacağını birebir anlatalım.

ÖZELLİKLER

BİREYSEL PLAN

Fiyatlandırma

Herkese Göre Fiyatlandırma

Biliyoruz ki, herkesin bir çalışma tarzı var. İşte bu yüzden, tek mi çalışırsın, yoksa grup çalışmasından mı hoşlanırsın, plan seçimini buna göre yapabilirsin.

PLANLARI iNCELE
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL
 • Haftanın 5 günü, günde 40 dk
 • Toplam 20 ders
 • Ek materyal ve kaynaklar
 • Sürekli geri bildirim 
 • Whatsapp üzerinden anlık destekler
KAYDOL

3 ve 6 aylık planlarda %30’a varan özel indirimler var.

Bilmek istersin diye düşündük.

Tüm Planları İncele

Ya da

Ücretsiz Tanışma Dersi Randevusu Oluştur
Olası Sorularına Cevaplar

Sık Sorulan Sorular

Tanışma Dersi Nedir?

Tanışma dersinde, bizimle örnek bir ders deneyimi yaşayabilirsin. 20 dakika süren tanışma dersinde birbirimizi tanırız, birlikte neler yapabileceğimizi ve bulunduğun seviye ile gelişime ihtiyaç duyduğun noktalar hakkındaki profesyonel düşüncelerimiz ve çeşitli tavsiyeler ile ingilizce öğrenme sürecine katkı sunacağını düşündüğümüz bazı şeyleri paylaşırız. Plan satın almadan önce değerlendirmek isterseniz, tanışma dersimiz ücretsiz.

IELTS, TOEFL gibi sınavlara yönelik dersler de yapılıyor mu?

Evet, bireysel planda senin hedefin ne ise tam olarak buna uygun bir çalışma yöntemi benimsiyoruz. Sana istediğin puanı aldırmak için buradayız.

Yalnızca Konuşma Pratiği için ders alabilir miyim?

Evet, dilerseniz dersimizi yalnızca konuşma pratiği olarak da programlayabiliriz. Hedef İngilizce’de hem alanında en iyi Türk İngilizce öğretmenleri hem de İngiliz ve Avustralyalı öğretmenler bulunuyor. Konuşma dersleri isteğinize göre karışık olarak bir kısmı Türk öğretmenler ile bir kısmı ise yabancı öğretmenler ile yapılabilir.

Ödemeleri aylık mı yapmalıyım?

Seçtiğiniz plan 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık olabilir.

1 aylık plan satın alırsanız, yalnızca 1 aylık ödeme yapmanız gerekir. Aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

3 aylık plan satın alırsanız, 3 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

6 aylık plan satın alırsanız, 6 aylık ücretin toplamını ödemeniz gerekir. Bunu da dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Kartınızın taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 3 ay sonunda aboneliğiniz otomatik yenilenmez. kart bilgileriniz sistemlerimizde tutulmaz.

İstediğim zaman iptal edip, ücretimi geri alabilir miyim?

Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ders aldığınız kısım saatlik ücret üzerinden hesaplanır, ders almadığınız kadar olan kısmı 7 gün içerisinde hesabınıza iade edilir. İade konularında olası banka kesintilerinden sorumlu değiliz. 

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Güvenli ödeme nedir?

Banka Kartı , Kredi Kartı ve Havale. Detayları ödeme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Kart ile ödemelerde %100 Güvenli, PCI-DSS uyumlu PayTR altyapısı kullanılır. Kart bilgileriniz sistemlerimizde görüntülenemez, tutulmaz ve kaydedilmez.

Fiyatlandırmalara KDV dahil midir?

Evet, belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

İndirim yapıyor musunuz?

Bazen çeşitli indirimler sunabiliyoruz. İndirim talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Hala soruların mı var?

Bize her gün saat 21:00’a kadar ulaşabilirsiniz. En yakın sürede size dönüş sağlamaya çalışırız.

İletişime geç